Zdroj: TV Nova
Respekt!

VIDEO: Tohle musel Jan Tříska obětovat pro novou roli?

Aktualizováno 11.3. 2016 21:25

Na natáčení přiletěl z Los Angeles a v Praze strávil několik dnů. Přípravy na natáčení nového seriálu zahájil už několik týdnů předem. A takhle to vypadalo!

Už v pondělí večer startuje na TV Nova nový seriál Drazí sousedé, ve kterém se divákům představí i legendární český herec Jan Tříska. Na natáčení přiletěl z Los Angeles a v Praze strávil několik dnů. Přípravy na natáčení nového seriálu zahájil už několik týdnů předem.

„Dostal jsem rozkaz od pana vrchního maskéra, že se nesmím holit, neboť hraju starého, mrzutého, naštvaného a neholeného dědka, který je velice nepříjemný ke svému okolí. Je to mrzout, jak už to u starých lidí bývá,“ prozradil o své roli herec a vzápětí dodává, že vousy přímo nesnáší a normálně se holí každý den.

„Pan Tříska se choval jako velký profesionál, neměl vůbec žádné hvězdné manýry. Naopak byl milý a přátelský,“ prozradil zdroj z televize.

Jan Tříska alias děda Alois se v seriálu Drazí sousedé objeví pouze v první epizodě, ve které zemře a zanechá za sebou závěť. V závěti odkáže svým vnoučatům třicet milionů pod podmínkou, že budou žít rok na vesnici Vlkov v jeho rozpadlém domě a dodrží stanovené podmínky, jinak peníze připadnou vesnici.

Boj o milionové dědictví v seriálu Drazí sousedé začne už v pondělí ve 20:20 na Nově!

O SERIÁLU:
Netradiční příběh se odehrává na vesničce Vlkov na okraji národního parku. Hlavním hrdiny jsou strážce parku Honza a lékařka Kateřina, která se kvůli poslední vůli svého dědečka do vesnice přistěhuje z města.

Dědeček Alois, který strávil posledních dvacet let svého života jako samotář, odkázal 30 milionů svým vnoučatům Kateřině, Tomášovi a Filipovi pod podmínkou, že budou po dobu jednoho roku žít v jeho zpustlém domě. V případě, že tak neučiní, peníze propadnou obci.

Diváky čeká napínavý příběh boje vnoučat s vesnicí o milionové dědictví plný humoru, životních zvratů i lásky a přátelství.

V hlavních rolích se představí Lenka Zahradnická, Tomáš Novotný, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Milan Šteindler, Jana Krausová, Luboš Veselý, Dana Batulková a další.

Autor: red

Diskuze