Zdroj: Prásk!
Au!

VIDEO: To muselo bolet! Takhle pořádně si namlely české celebrity na jevišti

25. 2. 2018

Když se "zažerou" do představení nebo koncertu, často je to tak pohltí, že nekoukají napravo nalevo a pak se může stát, že z podia spadnou. Odvozy do nemocnice, rentgeny, sádry a monokly! To vše musí slavní občas překousnout...

Poslední pád se stal na jevišti Vinohradského divadla Václavu Vydrovi - přímo během představení (ze dvou metrů). „Já bych to řek příznačně, prostě jsem sebou prásk…,“ komentuje s humorem svou nehodu známý herec, který má oko ještě dost fialové.

O mnoho horší to ale měl zpěvák Jan Kříž, se kterým se utrhlo lano při představení, a v divadle Kalich spadl přímo mezi šokované diváky. „Ono se na to nezavzpomíná úplně hezky, stalo se to, že selhalo zařízení zavěšený v mým případě nad hledištěm, soud, expertýzy, šílená shoda okolností... představení se nedalo dohrát… v tom chaosu jsem nebyl schopnej se zorientoval, zda se někomu něco nestalo vážnýho...,“ vzpomíná na nešťastnou nehodu.

Jako zázrakem neměl ani pohmožděnou páteř, ani nohy a za týden už zase vystupoval. Na další pády slavných se podívejte ve videu. Některé dopadly bez úhony, jiné o něco hůř.

Autor: mk

Diskuze