Kočička
Zdroj: Twitter
Chudák malá

VIDEO: Nebohá kočka vypadá jako klokan! Majitelé ji kvůli tomu odsoudili k smrti

16. 2. 2017

Kočka, která se pohybuje a vypadá jako klokan, se stala miláčkem celého internetu. Ale o co tady vlastně jde? Jedná se o nový druh koček? Nebo je to hříčka přírody? Pravda je ale daleko více šokující.

Tato výjimečná kočička Able si zažila ve svém životě těžké chvilky. Jednoho den, když se procházela po střeše domu, ji zasáhl proud elektrického vedení. Kočička byla natolik poraněná, že ji museli její předešlí majitelé nechat amputovat přední tlapičky. Potom se jim ale znelíbila a doslova ji vyhodili na ulici.

Able by určitě s takovýmto pohybovým omezením sama na ulici nepřežila, kdyby se jí neujala Walai Sriboonvorakulu. Ta žije v Thajsku a celý svůj život zasvětila pomoci bezbranným zvířatům. Dvounohou Able si na první pohled zamilovala a poskytla jí nový domov.

Able je tam v současné době šťastná a v nové rodině se okamžitě zabydlela. Dokonce se i skamarádila s ostatními kočkami v domě, které ji meze sebe bez problémů berou. Kočička Able si navíc ze svého handicapu nic moc nedělá a je natolik šikovná, že dokáže sama seskákat i schody. Alespoň, že na světě nejsou jen bezohlední lidé a Able i přes počáteční trápení našla domov, kde ji milují bez ohledu na to, jak vypadá.

Autor: mic

Diskuze