Poker - Pavel Novotný
Zdroj: PokerStars.com
Poker - Pavel Novotný
Všehoschopný šílenec

VIDEO ROZHOVOR: Hodně lidí jsem dost nas*al, říká Pavel Novotný po rekordní výhře

Témata / Pavel Novotný, poker, výhra
19. 8. 2013

Pavel Novotný sám sebe označuje za nejhoršího sponzorovaného hráče v Evropě. Přesto však před několika dny vyhrál v jediném turnaji téměř milion korun. Co nám o svém pokerovém životě prozradil v rozhovoru?

Pavel Novotný si v rámci pokerového festivalu v Pardubicích podmanil celé startovní pole České Pokerové Tour a jako chipleader při závěrečném dealu ve čtyřech hráčích (deal je slovní dohoda zbývajících účastníků turnaje o rozdělení peněz) inkasoval 900.000 Kč. Jak sám říká, "zcela zaslouženě." 

ČTĚTE REPORTÁŽ Z PARDUBICKÉHO TURNAJE

"Hodně lidí jsem svým úspěchem nas*al," svěřil se nám Novotný na kameru. Zároveň však dodává, že je rád za úspěchy hráčů jako je on. Jsou jen důkazem toho, že poctivým tréninkem a svéráznou hrou lze dosáhnout na pořádný balík peněz. Vždyť on sám jen za poslední rok inkasoval přes milion a půl na výhrách!

Do tajů pokeru však zasvětil i svou manželku, kterou považuje za jednu z předních českých pokerových hráček. Pozadu pak nezůstává ani jeho otec, kterého by rád ještě do konce roku vytáhl na nějaké větší turnaje.

VIDEOROZHOVOR S PAVLEM NOVOTNÝM NAJDETE ZDE

Jak Pavel Novotný naložil se svou výhrou? A kolik vydělává jeho manželka? Co si myslí o své vlastní hře a jak dlouho mu trvalo dostat se na vrchol? To a mnohem více se dozvíte v rozhovoru v úvodu tohoto článku.

A pokud vás také láká dráha profesionálního pokerového hráče, začněte s tréninkem ještě dnes při hrách ZDARMA na PokerStars.net.

Autor: red

Diskuze