Zdroj: Prásk!
Co řekl?

VIDEO: Roman Vojtek ke kauze odchodu od manželky. Konečně promluvil

5. 3. 2015

Herec Roman Vojtek opustil manželku Terezu těsně před porodem! Nikdo z rodiny ani okolí nechápe, co ho k takovému radikálnímu rozhodnutí vedlo. Vojtek byl ale prý už dlouhodobě nešťastný.

Rozhodnutí, které šokovalo všechny nejen rodinu a blízké okolí Romana Vojtka, ale i celou veřejnost. Nikdo nedokáže pochopit, jaké důvody mohou vést muže k tomu, aby tři týdny před porodem opustil svou manželku. Jenže! Vždy se najdou pro a proti! Nikdo do hlavy Vojtka ani jeho partnerky nevidí. Navíc Vojtek mluví o své manželce Tereze velmi opatrně a je vidět, že jí nechce ublížit.

"Omlouvám se, ale k celé situaci jsem se už jednou vyjádřil a nemám, co k tomu víc říct. I tak vzniká spousta dalších hypotéz a polopravd, ale vyjadřovat se ke všem, není v mé moci a ani o to nemám zájem. Připadá mi to jako další přilívání oleje do ohně. Dalo by se obhajovat a vysvětlovat, ale ničemu by to nepomohlo. Navíc si myslím, že je to už věc jen nás dvou, popřípadě našich rodin."

Vojtek se ale zatím ze společného domu v Řitce u Prahy odstěhoval do bytu k herečce Jitce Čvančarové a jejímu partnerovi, kde na nějaký čas zůstane než se celá věc mezi partnery uklidní. Kdo ví, třeba z nich zase bude šťastný pár.

Autor: pul

Diskuze