Zdroj: Prásk!
Zrzavá náhrada

VIDEO: Princ Harry nahradil vévodkyni Kate! Co to má znamenat?

8. 10. 2017

Královská rodina navenek – dokonalost. Zato doma je to teď pořádné zařizování. Kate se schovává, William lítá z jedné akce na druhou a Harry aby si hlídal, jestli mu někdo náhodou neloupe perníček!

Ani titul vévodkyně Kate bohužel nezaručí, že se její třetí těhotenství obejde bez trablů. Z počátku doprovázela svého manžela na všechny akce, ale její přítomnost se nám vypařovala čím dál tím častěji. A jelikož došlo ke střídání stráží po boku Williama, mají lidé neutuchající potřebu se o Kate starat aspoň na dálku.

Rozdávají dary, rady, ovoce i pomoc. Prostě se starají o svůj královský klenot, jak jen mohou. A přes to, že je Kate už ostřílenou matkou a rozhodně není žádnou amatérkou, takové babské rady se hodí vždy.

Ranním nevolnostem se tedy nevyhnula ani nejstylovější matka světa Kate. Holt ani obyčejná nevolnost nás smrtelníků si nevybírá... A tak se jí nevyhne ani královská modrá krev. Vévodkyně ale může být doma v klidu, protože její reprezentaci zvládá Harry i William na jedničku s hvězdičkou.

Teď už je pouze na pánech, aby domů přinesli dary a rady, které dostávají od lidí. Ovoce i zeleniny budou mít na zámku dost, ale babských rad se od královny Alžběty asi moc nedočkají.

Autor: niž

Diskuze