Zdroj: Nova.cz
Je to venku

VIDEO: Petře z Robinsonova ostrova vykoukla bradavka. Udělej si s ní sám!

5. 5. 2017

Petra Palusková rozhodně po skončení reality show Robinsonův ostrov netrápí své silikony ležením na gauči. Naopak, jako moderátorka kutilského pořadu dobývá český internet. A nebojí se téměř ničeho.

Z reality show Robinsonův ostrov byla vyřazena těsně před finále. Nicméně Petra Palusková nebude stát stranou. Bejby. Podívejte se na ukázku z jejího nového projektu. Až uvidíte „Udělej si sám s Petrou 2", už nebudete chtít udělat cokoliv jiného.

Petru Paluskovou by v roli kutila-moderátora čekal málokdo. A nejen proto, že by jí montérky byly přes hruď malé. Snad ani fanoušci reality show Robinsonův ostrov, kteří ví, že Petra není jen blondýna s umělým poprsím, ale i žena činu! Umí se ozvat, umí věci pojmenovat a především má srdce na pravém místě.

A nejen srdce. Na svém místě má také bradavky, což se rozhodla divákům dokázat. V nestřežené chvíli poslala kus svých silikonů ven z šatů. Samozřejmě, u bývalé playmate se nejedná o nic, co by nikdo dříve neviděl, ale v kutilském pořadu jde o něco úplně nového.

Asi je jasné, že tohle nebude úplně obyčejný pořad o tom, jak se dají vyrobit hezké věci nejen do domácnosti. Podívejte se na video!

Autor: pul

Diskuze