Keith Doyle
Zdroj: YouTube.com
Tragédie před kamerou

VIDEO: Moderátor měl živý vstup ve vysílání. Za jeho zády se stala otřesná nehoda!

13. 7. 2017

O správném načasování by mohl vyprávět mladý muž, který spěchal londýnskými ulicemi. V samém kvapu si nevšiml autobusu, který právě projížděl kolem. Všimnout si toho ovšem stačily televizní kamery.

Britský novinář Keith Doyle měl toho dne předat televizním divákům nové informace o probíhajícím soudním jednání. Netušil, že se stane svědkem mnohem většího dramatu, než je soudní řízení s mladíkem Charlie Gardem. Celá dramatická událost se navíc odehrála před televizními kamerami.

Během živého vstupu pro známou britskou televizi se za Doylem odehrála zcela nečekaná scéna. Za promlouvajícím novinářem je vidět běžící muž, za nímž vzápětí vyráží další chodec, který ho chtěl zadržet. Ten ale náhle zastavuje, když kolem projíždí typický červený dvoupatrový autobus. Právě před něj mladík vběhl. Zatímco Doyle popisuje, jaká je před soudní budovou napjatá atmosféra, za jeho zády se shromažďují davy lidí.

K celé události se později vyjádřila mluvčí Metropolitní policie, informuje Ladbible.com: „Policie byla v pondělí 10. července v 15:10 hodin přivolána ke srážce před Královským soudním dvorem. Údajně došlo ke kolizi chodce s autobusem. Muž měl zranění paže a není v ohrožení života. Následné vyšetřování ukázalo, že ke srážce nedošlo.“ Načasování mladíka je tedy skutečně nevídané. Nejenže se mu povedlo vběhnout před autobus v živém vysílání, ale k jeho štěstí zvládla červená londýnská ikona ještě zabrzdit.

Autor: ryn

Diskuze