Blesk
Zdroj: YouTube.com
Životohrožující záběry

VIDEO: Natáčel ze zahrady děsivou bouřku! To co se stalo pak, rozhodně nečekal

31. 8. 2017

Daniel Modøl (38) byl fascinován bouřkou, která se spustila v okolí jeho domu. Rozhodl se proto, že pořídí unikátní záběry, které nakonec byly dramatičtější, než si sám vůbec dovedl představit.

Bouřka a hromy rozděluje lidi na dva tábory. Jedni se bouřky, blesků a hromů bojí, Tento přírodní úkaz je více děsí, než fascinuje, Bojí se totiž o živto a o to, coby se ji mohlo stát. Jenže na druhé straně tu jsou tací, co jsou bouřkou natolik ohromeni, že riskují i své životy, aniž by to tušili.

Daniel patří k té druhé skupině a proto se rozhodl děsivé hromobití zdokumentovat na video. V tu chvíli ale nevěděl, jak moc blízko je bouřka. Vylezl na terasu své zahrady a začal natáčet. Najednou jeden z blesků udeřil neuvěřitelných pět metrů od místa, kde stál! Jemu se sice nic nestalo, ale terasa to pěkně schytala. A to nebylo vše!

Bohužel na videu není záznam z blesku, který udeřil v jeho bezprostřední blízkosti. Nicméně spoušť na terase zaznamenal dost zřetelně. Kromě pooromy venku to odnesl i jeho dům. Doma zjistil, že mu vyhořely všechny zásuvky a dokonce i stropní ventilátor! Bohužel tohle je ale to, čemu se příliš zabránit nedá. Může být jen rád, že i přes riskatní jednání se jemu samotnému nic nestalo.

Autor: bin

Diskuze