Zdroj: Prásk!
Mňamka

VIDEO: Na čem si na večírcích pochutnávají české celebrity? Stoly jsou plné těchto dobrot

3. 12. 2017

Jeden večírek za druhým - to je pracovní náplň našich celebrit. Chystáte oslavu, předvánoční večírek nebo jen posezení s rodinou? Nechte se inspirovat nablýskanými tabulemi na hvězdných večírcích! Co teď frčí? To zjišťovala odbornice na párty Veronika Petruchová.

Odlišit se a zaujmout! O to se snaží čím dál více pořadatelů nejrůznějších večírků! Jinde zase volí klasiku, kterou rozhodně nic nepokazíte! Například Proseco! Příjemné snadno pitelné a relativně levné italské šumivé víno si získává stále větší oblibu i u mladšího osazenstva.

A teď k rautovým stolům! Co na žádném z nich nechybí, jsou saláty. Ale žádné obavy, u salátů to nekončí - naopak začíná! Někde podávají anglicky rosbif, špenátový štrůdl, saláty, olivy, syrý. A jinde zase ukájejí chuťové pohárky hvězd vaječnými nudlemi, indickou masalou nebo pečeným čuníkem. Lidé z cateringu se ale "překvapivě" shodují na jednom. Nejžádanější jsou řízečky. Je to klasika, kterou všichni chtějí.

Nejžádanější jsou řízečky. Je to klasika, kterou všichni chtějí. Zábava a alkohol je už víceméně tradiční spojení. Takže ani ten na večírcích nesmí chybět! Bez sladké tečky ale hosty domů neposílejte. Co frčí mezi hvězdami? Dezerty jako jsou punčové řezy, věnečky, laskonky a plněné košíčky, nikoho neurazíte.

Autor: mk

Diskuze