Muž jezdil pod vlivem alkoholu
Zdroj: YouTube.com
Krutý trest

Muž šestkrát řídil opilý: Když se naposledy probral, dozvěděl se od lékaře strašlivou zprávu! VIDEO

27. 5. 2018

Tvrdou lekci chování dal jistý Američan muži poté, co si opět sednul za volat pod vlivem alkoholu. Doufal, že nenapravitelný alkoholik se konečně vzpamatuje.

Když Ray řídil v podnapilém stavu už po šesté, ztratil jeho kamarád Tom Mabe trpělivost a rozhodl se mu dát nepříliš pěknou lekci. Zařídil si v nemocnici místnost vybavenou lékařskými přístroji a kamerami. Když byl Ray opět pod vlivem, podařilo se mu ho obléct do pyžama a uložit do postele, která byla obklopena nemocničním zařízením.

Ray vyspával několik hodin, a když se probudil, byl v šoku a nevěděl, kde vlastně je. Až poté co do místnosti vstoupila nemocniční sestra, začal se trochu orientovat. „V roce 2013 jste řídil opilý. Měl jste autonehodu a deset let jste ležel v kómatu. Teď je rok 2023,“ vysvětlil mu nastrčený lékař. Při pohledu na dezorientovaného opilce musí být jasné, že se těžko orientuje v tom, co se kolem něho děje. Navzdory tomu požádal doktora, zda by mohl vidět svou dceru.

Po několika minutách vstoupil do místnosti Mabe převlečený za lékaře a předstíral, že ho vyšetřuje. V tom mu dal facku přes obličej, zeptal se ho, jak se cítí a prozradil svou identitu. I když atmosféra v prvních momentech vypadá přátelsky, přísný kamarád ho varuje, aby se konečně probral a přestal řídit v podnapilém stavu. Video vzniklo před několika lety, ale jeho poselství je bohužel aktuální, a tak začalo opět kolovat po internetu. 

Autor: Nap

Diskuze