Zdroj: Prásk!
Moderátor přišel o hodně

VIDEO: Monika Koblížková byla sama v Itálii! Co tam bez Leoše dělala? Je to velmi intimní!

1. 11. 2017

Monika Koblížková má už pár dní téměř jisté, že se co nevidět stane vdanou paní a chotí slavného moderátora. Proč ale předtím vyrazila sama do Itálie bez milovaného Leoše? Bylo za tím něco intimního...

Velkolepá show italské značky spodního prádla se opět konala, kde jinde, než přímo v Itálii. A hvězdy v publiku dávaly svým potleskem jasně najevo, že jde o exkluzivní a jedinečnou přehlídku. Konala se totiž na ledě! Spodní prádlo, které modelky předváděly, muselo být pro ledovou show speciálně upraveno. Celý večer bylo o zábavu postaráno. Zpíval Andrea Bocelli a na ledě se objevili další hvězdy jako například krasobruslař Jevgenij Pljuščenko. Publikum praskalo ve švech známými osobnostmi a v hlavní roli nebylo nic jiného než spodní prádlo.

Myslíte, že na tuhle přehlídku byli pozvané jen ty největší světové hvězdy jako je herečka Katie Holmes nebo italská módní návrhářka Chiara Ferragni? Omyl! Mezi nimi se objevila i módní editorka a čerstvá snoubenka Leoše Mareše Monika Koblížková! Co říkala na show?

„Mně se to celé moc líbilo. Je pravda, že byla trochu zima, ale i tak to bylo naprosto fantastické. Musím říct, že jsem nikdy takovou show neviděla. Muselo to dát neuvěřitelně moc práce a hodin dát to dohromady. Kostýmy byly krásné,“ rozplývala se Monika, která v té době ještě netušila, že jí brzo Leoš připraví ještě lepší soukromou show v podobě zásnubního ohňostroje.

A co na show říká přední český stylista Ján Kimák? Poradí, které spodní prádlo bude žhavé na podzimní chladné večery! Podívejte se na exkluzivní reportáž přímo z Itálie!

Autor: bin

Diskuze