Zdroj: Prásk.tv
Tři nezůstanou

VIDEO: Míša Tomešová promluvila o druhém miminku. Dvouměsíční Kristián bude mít sourozence!

20. 4. 2017

Nejsou to ani dva měsíce, co Míša Tomešová (25) porodila, a už ve vzduchu visí další miminko. Teprve v únoru narozený Kristián nebude jedináček! Co Míša sdělila exkluzivně Prásku.tv?

9 fotek
Herečka Míša Tomešová se sice objevila v Ulici naposled loni v září, to však nemění nic na tom, že ji fanoušci oblíbeného seriálu mají stále rádi. Proto Prásk.tv vyrazil do kamenného obchodu Estée Lauder na představení nových rtěnek v OC Nový Smíchov, kterého se zúčastnila i samotná Míša s malým Kristiánkem. Dorazit měl i manžel Roman Tomeš, toho však herečka omluvila se slovy, že je živitel rodiny a má pracovní povinnosti. Je tedy vidět, že se pyšný otec o rodinu náležitě stará!

Ve videu můžete vidět, že malý Kristiánek roste jako z vody. Je to zdravé miminko a kromě toho si Míša i pochvalovala, že skoro nepláče. „Buď spí, nebo se na nás neustále směje,“ pochvaluje si Míša své prvorozené dítě. A tak se nabízí otázka, jestli půvabná herečka, na které byste nedávné těhotenství jen těžko poznali, plánuje dále rozšiřovat rodinu...

Bude druhé miminko? „Nechci, aby byl Kristián takový ten rozmazlený jedináček. Ale my nic neplánujeme, ani první těhotenství jsem neplánovala. Takže jestli budeme mít děti dvě, tři, čtyři nebo pět dětí... Neplánujeme s Romanem dopředu vlastně vůbec nic. Jak to přijde, tak to přijde,“ nepopřela Míša možnost, že další miminko může přijít co nevidět, a tak malý Kristiánek dlouho na své rodiče sám nebude. Momentálně je novopečená maminka vytížena péčí o něj a dokonce hned po šestinedělí začala znovu vystupovat v divadle. Tak uvidíme, kdy se rodinka Tomešů rozroste o dalšího člena!

ČTĚTE TAKÉ:

Petra z Robinsona promluvila o svých zásnubách! Už má prstýnek

Na baru: Z čeho byla Míša Tomešová v hrozném šoku?
Nejmladší, nejstarší, jedináček - Co to o vás říká?

Autor: bin

Diskuze