Miminko ve vaně
Zdroj: YouTube.com
Drsné komentáře

VIDEO: Matka natáčela koupel svého dítěte. Za to, co udělala, ji lidé drsně odsoudili!

23. 8. 2017

Toto video velmi pobouřilo a rozhněvalo maminky na sociálních sítích. Podle nich by některé ženy neměly mít vůbec děti, když se pak chovají tak, jako tato maminka na videu. A o co vlastně jde?

Snad všechny maminky jsou velmi citlivé na to, když se nějaká žena ke svému dítěti nechová s dostatečnou opatrností a ohrožuje jeho zdraví nebo dokonce život. Proto se nejen maminky rozzuřily, když viděly toto video, které koluje po internetu...

Matka na videu, které pochází ze Severní Ameriky, koupe dítě ve vaně, která je plná pěny. Na tom by nebylo vůbec nic zvláštního, pokud by další bublinky „nevyráběla“ pomocí elektrického ručního mixéru zapojeného do zásuvky. Dítě se směje a maminka s ním. Jenže podle spousty lidí je toto chování obrovským hazardem.

Lidé se bouří, že matka nemá rozum a že by mohlo dojít k velké tragédii a mohla by zabít své dítě i sebe. Jenže pravdou je, že doba, kdy spadlý fén ve vaně znamenal smrt, je už dávno pryč. V moderních koupelnách je již takřka nemožné takovým způsobem zabít sebe nebo někoho jiného. A co si o tom myslíte vy? Přijde vám chování matky v pořádku, nebo dost nevhodné a nebezpečné?

Jaká jste matka? Dítě na obrázku ohrožuje 11 věcí - najdete je všechny?
Nechutné nebezpečí v koupelně: Netušili jste, kde na vás číhá nejvíc bakterií

Autor: niž

Diskuze