Zdroj: Prásk!
Do poslední chvilky

VIDEO: Markéta Procházková je největší poctivka! Podívejte se, co dělala před vystoupením v zákulisí

5. 9. 2016

Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas konečně odstartovala a diváci mohli být v neděli svědky několika fenomenálních vystoupení. Jedním z nich bylo i vystoupení Markéty Procházkové. A co se dělo v zákulisí? Podívejte se na video!

Druhá řada populární show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala v neděli na Nově. Divákům se zcela poprvé představila nová osmička hvězdných soutěžících, kteří podali neskutečně kvalitní výkony.

Jednou ze soutěžících je právě i talentovaná Markéta Procházková, která má naprosto nádherný sametový hlas. V prvním kole ztvárnila Christinu Aguileru a na pódium vystoupila se slavnou písní Hurt. Na scénu se jako by přenesl videoklip z cirkusového prostředí a z celého vystoupení běhal mráz po zádech. Markéta tak ukázala, že je člověk na správném místě!

A také je to pořádná poctivka, která do příprav dává všechno. Ještě před tím, než ji vyvezl výtah na pódium, se v zákulisí do poslední chvíle rozezpívávala. Poslouchala melodii a trénovala svůj úžasný hlas. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze