Zdroj: Prásk!
Ta to schytala

VIDEO: Manželka prince Charlese Camilla se ošklivě pustila do těhotné Kate i Meghan! Od princů to schytala

13. 1. 2018

Manželka prince Charlese Camilla nikdy nepatřila k oblíbeným členům královské rodiny, i přes několik jejích excesů stále všichni přimhuřovali oči - pohár trpělivosti už ale přetekl!

Když se totiž v opilosti Camilla pustila do těhotné manželky prince Williama, Charles už to nevydržel a Camillu vyhodil. Na trůn si zuby-brousící manželka prince Charlese upadla v královské rodině do nemilosti.

O Camille je známo, že sklenička v ruce je její častý doplněk. Nedávno jen u jedné ale nezůstalo a jindy usměvavá dáma si pustila pusu na špacír! Tentokrát byla její obětí vévodkyně Kate, která ji už dlouho leží v žaludku! Kate totiž možná bere i jako konkurentku v boji o trůn.

"Jsi jenom obyčejná plodná kobyla! Nemáš žádnou úroveň, žádný urozený původ!“ řekla prý na Kateinu adresu Camilla. Neopomněla ale poplivat ani jméno snoubenky prince Harryho - Meghan Markle: „Ta nestydatá rajda je ostuda pro celou rodinu.“

Princ William ale tentokrát nevydržel mlčet, macechu měl nemilosrdně upozornit na fakt, že podle něj je to právě ona, kdo do rodiny nepatří. A to si Camilla nechtěla nechat líbit a hledala oporu u manžela. Jenže marně.... Charles vybuchl a rozhodl, že její vláda teroru je u konce.

"Okamžitě vypadni!" Takhle podle zdroje z královského paláce zněla Charlesova reakce a vypadá to, že jejích excesů má po třiceti letech skutečně dost. Dokonce přestal brát ohledy i na její vážný zdravotní stav! Camilla totiž stále čeká na transplantaci jater a svého muže prosila, aby jí pomohl upřednostnit její jméno na pořadníku. To prý Charles ale odmítl.

Více o Camille a jejích excesech ve videu!

Autor: mk

Diskuze