Líbací kamera
Zdroj: YouTube.com
Láska má mnoho podob

VIDEO: Líbací kamera zaměřila muže se ženou, kteří k sobě nepatřili! Mužovu reakci nikdo nečekal

19. 2. 2017

Do hledáčku líbací kamery na stadionu v Americe se tentokrát dostala žena a muž, kteří sice seděli vedle sebe, ale bohužel k sobě vůbec nepatřili. Muž měl totiž vedle sebe svého partnera.

A tak pár vteřin muž se ženou jen tak rozpačitě koukali, ale pak se stalo něco nečekaného. Muž políbil svého partnera vedle sebe a ostatní lidé byli tak zaskočení, že koukali s otevřenou pusou. V jejich očích byl však vidět obrovský obdiv!

Líbací kamera byla odjakživa důležitou součástí americké sportovní kultury. Tento rok má organizace Love Has No Labels novou kampaň, kterou vypustila na Valentýna. Video, které můžete vidět, vzniklo v Orlandu při Pro Bowlu.

Video má upozornit na různé podoby lásky, protože neexistuje jen ta tradiční. Proto se ve videu objevují homosexuálové, lidé různých ras, náboženství a různého věku. Ti všichni se mohou milovat! Podle reklamní rady Ad Council byly ve videu zobrazeny skutečné páry a rodiny, a tak se nejedná o nic strojeného. Právě to dodává videu jedinečnost a velké emoce.

Autor: niž

Diskuze