Dívka si na rande sundala paruku
Zdroj: YouTube.com
Krása má mnoho podob

VIDEO: Kráska si na prvním rande sundala paruku. Nečekala, že muž zareaguje takhle!

16. 5. 2017

Televizní show First Dates je seznamovací pořad, ve kterém jdou neznámí lidé do luxusní restaurace na večeři, aby se poznali a potenciálně navázali vztah. Často se však stane, že je čeká velké překvapení, které může vyvolat poměrně velký šok.

Tentokrát to byla dívka, která měla velké tajemství. Na první pohled byla Eve velmi sexy a krásná a asi nikoho by nenapadlo, že krásné hnědé vlasy vůbec nejsou její. Rozhodla se však, že chce být od začátku k sympatickému protějšku upřímná, a tak mu po chvíli oznámila, že nemá žádné vlasy.

Eve si sundala paruku a její nápadník zůstal zcela ohromen. Bylo na něm vidět, že je poněkud v rozpacích, nicméně se mu dívka evidentně hodně zalíbila. Dokonce prohlásil, ať už si paruku nenasazuje, že jí to nesmírně sluší. To Eve nerozdýchala a musela běžet na záchod, kde se skoro rozbrečela dojetím.

Dříve totiž byla kvůli své plešatosti šikanována, a to především ze strany mužů. Od dětství trpí nemocí, kvůli níž jí vůbec nerostou vlasy, což jí způsobilo velké trauma. Jak se však ukázalo, jsou i tací, kterým se zdá naopak výjimečná a její upřímnost a lidskost tohoto chlápka dostaly. Podívejte se na video!

10 zaručených tipů, jak zničit první rande
TEST: Jak vám jde randění?

Autor: niž

Diskuze