Zdroj: Prásk!
InStars

VIDEO: Kdo z porotců SuperStar si ze sebe umí udělat největší srandu? Tomu byste nevěřili!

23. 2. 2018

Už za tři dny to vypukne! Jedna z nejsledovanějších show na světě, která může zrodit novou pěveckou hvězdu je zpátky! Superstar ale samozřejmě frčí i na sociálních sítích! A ty prozkoumala Veronika Petruchová v rubrice Instars!

Právě tady probíhal jeden z castingů do soutěže světového formátu Superstar. Fronty jako kdysi na banány tady stálo xxx zpěváčků. No a ty musela protřídit porota. Na první pohled jsou to nekompromisní tvrďáci - i oni si ale umí udělat srandu sami ze sebe a ještě se s tím pochlubit na sociálních sítích.

Katarína Knechtová ze svého Instagramu zdraví před natáčením jednoho z castingu Superstar ... a nebo třeba z košického plesu po boku hurikána Jandy a slovenského moderátora Daniela Dangla.

Pavol Habera to na "instáči" rozjíždí trochu ve větším. Má už 133 tisíc followerů a přidal 404 příspěvků. Palo milující muž... Palo romantik... Palo tak trochu blázen ... Zkrátka ve videích a na fotkách ho můžete vidět ve všech možných "rolích". Své fanoušky jistě velmi dobře baví! Se 133 000 sledujícími a 406 příspěvky o tom, že v tom umí plavat není pochyb.

To Matěj Ruppert má pouhých 2800 followerů a za celou dobu na Instagram dal jen 15 příspěvků. Ten sociální sítě nějak zanedbává. I když u něj najdete pouze 15 příspěvků, stojí za to.

Ben Cristovao nevítězí jen v boji na koberci - s jeho skoro půl milionem followerů jednoznačně vede. Jeho fanouškovská základna na síti je obří. A taky je pěkně zásobuje - přidal už 2719 příspěvků.

A jak jsou na tom bývalí vítězové SuperStar? Na celou reportáž se podívejte ve videu.

Autor: mk

Diskuze