Zdroj: Prásk!
Šlechtická svatba

VIDEO: Karel Schwarzenberg oženil syna! Takovou veselku by čekal jen málokdo

16. 4. 2017

Jan Nepomuk Schwarzenberg – syn politika a bývalého kandidáta na post prezidenta České republiky Karla Schwarzenberga se minulou sobotu oženil. Za ženu si vzal neméně urozenou italskou šlechtičnu na zámku ve Štýrsku! No, celé to bylo jako v pohádce. A z pohádkového jmění se nevěsta určitě bude těšit!

Tak tady proběhla ta pohádková a všemi obdivovaná svatba – přímo na zámečku v rakouském městečku Murau. Místní se těšili na pořádnou veselku, která se odehraje přímo pod jejich okny, ale bohužel k ničemu takovému nedošlo!

Starší syn Karla Schwarzenberga, který se ženil, totiž o publicitu moc nestojí, a tak celá akce probíhala v naprosté tichosti. Bez trubadúrů a bez kočárů. Své ano si řekli Jan Nepomuk Schwarzenberg a jeho žena – italská šlechtična Francesca Riario Sforza. A s nevěstou je její tchán více než spokojen.

Na obřadu samozřejmě nechyběli rodiče zamilovaného páru. Za Jana Nepomuka to byl Karel Schwarzenberg a jeho žena Theresa a z daleké italské Florencie dorazila matka nevěsty Maria. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze