Zdroj: Prásk!
Stále svobodní

VIDEO: Jsou sexy a jsou volní! Tady je TOP 5 českých sportovců, kteří jsou singl

5. 11. 2017

Jsou mladí, krásní, sexy a svobodní! Kde jaké dívce se z nich podlamují kolena. Tady je pětice slavných českých sportovců, kteří jsou stále singl.

Kdo ze slavných českých sportovců je singl? Tak například Jakub Sládek - náš nejlepší bassebalový reprezentant. Vrcholový sportovec se v něm opravdu nezapře. A volný je i zápasník Tomáš Fiala - opravdový muž s velkým M. Tomáš Fiala alias Fidži jak se mu ve světě MMA přezdívá je postrach všech klecí, ale ve skutečnosti má opravdu okouzlující úsměv, který by dostal ne jednu slečnu na lopatky. Spousta tetování po těle, přísný výraz, stylové oblečení, ale to vysportované tělo mluví za vše. Ještě aby ne, když v jednom sportu musí zvládat dalších deset. Postel mu doma zahřívá jeho láska v podobě pit bulla, který je stejně jako jeho páníček bojové plemeno, ale podle Tomáše je to mazlík. Hledali se, až se našli.

Dalším volným hezounem je Filip Chlapík - národní poklad - i tak by se to dalo říct. Inteligentní, talentovaný hokejista a sexy muž k tomu. To je vražedná kombinace. Filip hraje hokej sice v Ottavě, ale lítá i domů. Tak se vám může poštěstit vidět tohohle krasavce i v Praze. Filip je single, ale společnost v Ottavě by uvítal. Ovšem tato vyvolená by musela zvládat kuchařské umění. Filip si totiž potrpí na specialitky v podobě pečené kachny se zelím a šesti domácími knedlíky.

A nesmíme zapomenout na našeho bezesporu nejkrásnějšího pětibojaře Davida Svobodu. Ne jedna dívka by kvůli tomuhle sympaťákovi začala sportovat. David už ukončil svoji sportovní kariéru a tak nás zajímalo, co bude dál? Potenciál by měl třeba i na modeling. „Vlastně zůstávám ve sportu a budu se moc víc věnovat intenzivně věcem okolo sportu. Začínám jako trenér, funkcionář, trošku se věnuji marketingu,“ prozradil. Krásný, mladý, talentovaný, inteligentní a ještě k tomu ten jeho úsměv. Komu by se kolena nepodlomila? Navíc má dvojče a i ten je single. Jenom pozor, abyste si je nespletli, pět rozdílů by se hledalo opravdu špatně.

A posledním volným hezounem je Lukáš Vácha. Bývalá letenská hvězda je takovým unikátem mezi fotbalisty. Zná ho prostě každý i každá, a když ne samotného Lukáše, tak aspoň jeho módní kolekci. Sympatický vzhled, milé vystupování, lišácký úsměv, ale hlavně... to tělo ! Vždy stylově oblečený, ozdobený jak jinak než tetováním a každý půl rok jiný účes. Ale Lukášovi sluší prostě vše!

Autor: mk

Diskuze