Zdroj: TV Nova
Běh na dlouhou trať

VIDEO: Jana z Malých lásek měsíce po porodu. Prozradila, jak to má se synem! Dojemná slova vás dostanou

11. 10. 2017

Ve středu večer odvysílala TV Nova poslední epizodu dokureality Malé lásky. V ní jste kromě dalších rodiček mohli vidět i Janu (45) s Pavlem (49), kteří se ve vyšším věku stali rodiči malé holčičky. U svých dospělých dětí však s radostnou novinou příliš nepochodili...

Jana Boháčková žila bezmála třicet let v domnění, že je neplodná. V sedmnácti otěhotněla. Doktor jí ale řekl, že buď si dítě nechá a pak už žádné nebude mít, nebo nebude mít děti nikdy... Jana se proto v nízkém věku stala mámou. Z jejího syna je dnes dospělý muž.

Celých dalších 27 let nepoužívala žádnou antikoncepci. Jaké překvapení přišlo, když Jana několik let po čtyřicítce zjsitila, že je těhotná. Všichni byli v šoku a hlavně visela nad Janou velká zdravotní rozika spojená s pozdním těhotenstvím. Vše ale dobře dopadlo. Jediné, co bylo nedořešené, byly vztahy s dětmi obou rodičů.

Janin syn nesl zprávu o sourozenci těžce. Pavlova dcera na tom nebyla o moc jinak. Pro všechny to byl šok! vyrovnali se s tím alespoň několik měsíců po porodu, nebo ne? Na to se podívejte v následujícím videu!

Autor: bin

Diskuze