Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Smutná podívaná

VIDEO: Jak vypadá v současnosti Farma Bolka Polívky? Pojďte s námi na návštěvu

3. 3. 2016

Rozlehlé pozemky, moderní interiéry, wellness a dokonce i tenisové kurty. Zkrátka radost pohledět... Přesně takhle vypadala Farma Bolka Polívky za dob její největší slávy. Ale teď?

Krásu vystřídaly neopečovávané trávníky a chátrající zdi. Prodej farmy provází už od počátků samé problémy. Podle posledních zpráv se prodej opět odložil. Žádný ze zájemců údajně nesložil do středy, kdy končilo první kolo elektronické aukce, kauci 300 000 Kč.

Farma byla vykoupená v době insolvenčního řízení předloni v únoru za 11,5 milionu Kč. Odborný posudek z roku 2013 ji prý ocenil na 18,5 milionu Kč. My jsme se s kamerou na farmu vydali, místní nás provedli a ukázali nám, jak to tam teď vlastně vypadá. A vy se na to můžete podívat s námi.

Farmu provozoval valašský král vlastně už od začátku devadesátých let, kdy ji stvořil prakticky z ničeho. S pomocí evropské dotace dokonce později dostavěl hotel a menší wellness. Kdysi vyhlášený podnik s hotelem a restaurací od roku 2013 ale jednoduše skomírá. Chvíli tu působil i jeden hoteliér, ten však skončil kvůli nízké návštěvnosti a prý i z osobních důvodů.

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama