Zdroj: Prásk!
Zazářili na svahu?

VIDEO: Co se nosí ve Špindlu? A jak v kombinéze na svahu zazářit? Podívejte se sami

22. 2. 2018

Lyžařská móda už dávno neznamená narvat se do péřové bundy nebo kombinézy, přidat neforemnou čapku a vyrazit na svah s vizáží sněhuláka. Inspiraci přímo ze sjezdovek Špindlerova Mlýna vám ukáže Bára Šimková.

Už na začátku zimy celebrity řeší oblečení, ve kterém vyjedou na hory. Jakmile totiž ve Špindlerově Mlýně odstartuje zimní sezóna, musí být všichni připraveni. A v gala! Každoročně se hvězdy perou o nejlepší outfit - kdo z nich ho bude mít nejlepší, nejdražší a nejvíc trendy.

Nejnovější zimní outfity celebrit mnohdy dosahuji i ke 100 000 korun. Je jedno, jestli radši zdoláváte svahy nebo ski bary. Na horách můžete vypadat úžasně i tak - při stavění sněhuláka před chatou nebo třeba na běžkařské výpravě. Možností je nespočet.

A jak na to? Termoprádlo je základ. Díky němu nebudete muset vrstvit a bát se, že vám zimní oblečení přidá pár faldíků navíc. Být na sjezdovce vidět, to není jen záležitost stylu, ale mnohdy i života a smrti. Abyste se vyhnuli nebezpečným srážkám, jděte do barev! A na barvy vsadila i modelka Nikol Švantnerová nebo herečka Veronika Arichteva.

Mějte ale na paměti, že všeho moc škodí! A že vám čepice nebo helma ničí účes? Helma sice není zrovna ten nejlepší módní doplněk, ale vypadat skvěle můžete i v ní! Náušnice, výrazný make-up a natočené vlasy si nechte raději na večer.

Autor: mk

Diskuze