Zdroj: Instagram
Co po něm chtěl?

VIDEO: Palo Habera zrovna pracoval, když mu zavolal Donald Trump! Zpěvák se mu vysmál

22. 2. 2017

Zpěvák Palo Habera (54) zveřejnil na sociální síti velmi zajímavé video, nad kterým jeho fanoušci žasnou. Zrovna pracoval, když mu zavolal americký prezident Donald Trump (70)! Co mu chtěl?

I Palo Habera propadl ve svém věku sociálním sítím, jako je Instagram. Tam má již v tuto chvíli neuvěřitelných 127 tisíc fanoušků. Možná si ještě pamatujete na poslední ročník SuperStar, kde zpěvák pořád fotil, natáčel a pak vše postoval na svůj instagramový účet. Někdy v té době se pravděpodobně nenápadně rodila Palova závislost na této aplikaci.

Teď si nenechá zpěvák ujít jedinou příležitost, aby nějak okořenil svůj virtuální účet. Kdo navíc Pala zná, ten ví, že je to veselá kopa. Naposledy tak šokoval své fanoušky, když na internetu zveřejnil video, na kterém zrovna hraje na klavír, když mu zavolá americký prezident Donald Trump. Vykulený Palo telefon vezme a začne se smát.

V popisku videa si postěžuje, že není možné ani v klidu pracovat, protože ho neustále někdo otravuje. Vtipné video splnilo svůj účel, fanoušky rozesmálo a rázem se pod ním objevila řada pozitivních komentářů. Není to ale poprvé, co si Palo udělal z někoho legraci. Pamatujete si ještě na jeho fotku v posteli, kde parodoval naši hokejovou legendu Jaromíra Jágra (45)? S Palem se holt člověk nejspíš nenudí.

Autor:

Diskuze