Leoš Mareš v novém klipu
Zdroj: YouTube.com
Rapper je zpět

VIDEO: Tohle nikdo nečekal! Leoš Mareš se vrátil na scénu s novým singlem, kde rapuje, a fanoušci šílí

13. 3. 2017

Zpěvák Pavel Callta (28) vydal novou písničku, ve které téměř minutu rapuje Leoš Mareš (40)! Jak nečekaná spolupráce dopadla? Fanoušci mají jasno!

Úspěšný mladý zpěvák Pavel Callta vydal nový song Píšem si svůj sen. Na pomoc si přizval Leoše Mareše. Ten býval kdysi velmi úspěšný „zpěvák“ v kožichu. Jeho tehdejší pěvecká sláva letos vyprodala Forum Karlím za pouhé tři dny! Po této spolupráci to vypadá, že Mareš nehodlá pověsit hudební kariéru na hřebík.

Moderátor se ve videoklipu může pochlubit téměř minutovým rappovým vstupem. Štáb nechal natáčet ve svém luxusním apartmá na pražských Dívčích hradech. „Nejsem muzikant, nemám ani manažera. Nemám spoustu talentu od luxfera. Já snil o tom, že budu jen písničky pouštět. Nejsem zpěvák, jsem deštný prales pouště,“ rappuje Mareš ve videoklipu a za ním se rýsuje jedinečný výhled z jeho bytu.

„Ale teď mám šanci jednou si to zkusit, tak si natrénovat po večerech budu zase musit. Vemu ze sklepa kožich, ležel tam v temnotě, v Karlíně mám jediný koncert v životě,“ ukončuje Mareš svůj beat. Ohlasy fanoušků jsou nadmíru pozitivní. Uvidí se, zdali se opravdu jedná o jediný koncert, nebo kvůli rostoucímu úspěchu vyrazí Mareš na turné.

Jak se líbí písnička vám?
 

Pavel Callta: Co ho inspiruje k písničkám a proč bude v létě cestovat bez holky? ROZHOVOR
Leoš Mareš: Moderuju sám, a je to tak lepší

Autor: vsa

Diskuze