Zdroj: Instagram
Veselý páreček

VIDEO: Emma Drobná a Štěpán Urban ukázali, jak si doma hrají! Tomu se říká láska

27. 4. 2017

Když přišli na konkurz do SuperStar, doufali alespoň v samotný postup do soutěže. Ani jednoho jistě nenapadlo, že v soutěži najdou vítězství i lásku. Dnes Emma Drobná (23) a Štěpán Urban (19) tvoří krásný pár, který se spolu rozhodně nenudí. Tentokrát si volný čas zpestřují hrou ve zpívání!

Oběma se stal v kariérním i soukromém životě osudný rok 2015. Právě tehdy se Emma Drobná a Štěpán Urban zúčastnili Česko-Slovenské SuperStar. Vítězem čtvrté řady televizní pěvecké soutěže se stala Emma, která ve finále porazila právě Štěpána. Během soutěže se navíc na hotelu sblížili víc, než původně přiznali. Svůj vztah ale veřejnosti oznámili až na konci loňského roku.

Emmě se po soutěži rozhodně daří. Dnes už třiadvacetiletá slovenská rodačka má své vlastní album a vidět jsme ji mohli i ve slovenské alternativě zábavní show Tvoje tvář má známý hlas. Její fanoušci jsou navíc mladým párem velmi potěšeni.

Na Instagramu teď Emma zveřejnila videa se Štěpánem. Pár si zkrátil dlouhou chvíli a zahrál si veselou hru. Na jednom z videí zpívá Emma známý refrén písně Rockabye Baby od britské hudební skupiny Clean Bandit, zatímco Štěpán hraje v pozadí na kytaru. Emma tím všem opět připomíná, že si svou výhru v SuperStar skutečně zasloužila! Podívejte se na video!

Autor: ryn

Diskuze