Dívka twerkovala před nehodou
Zdroj: YouTube.com
Štěstí v neštěstí

VIDEO: Dívka twerkovala přímo u silnice. Za pár vteřin došlo ke strašlivé nehodě!

23. 4. 2017

Vše začalo naprosto bláznivým nápadem dvou lehkomyslných školaček. Jedna si stoupla blízko k silnici a začala nadšeně twerkovat, druhá ji natáčela. Kdyby věděly, co se stane za pár okamžiků, nenapadlo by je být na tak nebezpečném místě.

Dvě náctileté slečny z Ukrajiny měly opravdu hloupý nápad, který je mohl stát i život. Ano, už teď je tedy jasné, že obě dívky celou nešťastnou událost sice přežily, trauma však po tom, u čeho byly přítomné, si ponesou ještě dlouhou dobu.

Jedna z dívek si stoupla na kraj rozlehlé silnice a začala provozovat známý a v dnešní době poměrně populární tanec twerk, při kterém obvykle žena dělá jisté pohyby se svým pozadím. Dívka si asi myslela, že když jí kamarádka při tom natočí a dá to na sociální síť, tak video sklidí velký úspěch. To ale netušila, že jejich video se stane známé a sdílené z úplně jiného důvodu!

Dívka začala vesele skotačit a twerkovat, když v tom je v dáli na videu vidět, jak se po silnici blíží muž na motorce. Proti němu jede černé osobní vozidlo a nic zpočátku nenasvědčuje tomu, co se odehrálo v dalším okamžiku. Osobní vozidlo chtělo odbočit, a tak najelo do protisměru přímo vstříc rozjetému motorkáři.

Ten nestihl včas zareagovat a čelně se ve vysoké rychlosti střetl s osobním vozidlem. On i motorka odletěli pěkný kus od místa nehody. Motorka málem srazila vyděšené dívky a ve videu je vidět, že se musely opravdu hodně vylekat. Podle informací dopadl nejhůř motorkář, který má "jen" zlomeniny nohou a pánve. Podívejte se na video, kde je vidět celá tragická událost od začátku až do konce!

VÁŠ PŘÍBĚH: Autonehoda nám vrátila tátu
VÁŠ PŘÍBĚH: Tajemné síly mě ochránily před autonehodou

Autor: bin

Diskuze