Dítě v letadle
Zdroj: YouTube.com
Cesta hrůzy

VIDEO: Cestující z Německa do USA zažili během letu osmihodinový horor! Mohlo za to malé dítě

11. 6. 2018

Cestování s dětmi má hodně úskalí – občas není možné naplánovat řešení všech situací ani dětskou náladu a trpělivost. Většina cestujících má pro dětí pochopení, jelikož je jasné, že dlouhá cesta může být unavující. To, co ale museli zažít cestující letu z Německa do USA, si člověk neumí představit ani v té nejhorší noční můře!

Cestování letadlem s malými dětmi je náročné – a to jak pro rodiče, tak i pro spolucestující. Většina leteckých společností se snaží vyjít rodičům vstříc a maximálně se postarat o jejich komfort – rodiny s dětmi mají často vyhrazená sedadla i přednostní nástup.

Někdy to ale holt nestáčí a dítě může svým kříkem trápit rodiče a hlavně spolucestující, kteří jsou v tom „nevinně“. Právě takový lét hrůzy zažili cestující z Německa do New Jersey, který trval dlouhých osm hodin. Jeden pasažér si hned po nástupu do letadla všiml, že nějaké dítě jaksi nedokázalo zůstat v klidu. A co je mnohém horší – dost hlasitě to dával najevo.

A tak následovaly několikahodinové pokusy leteckého personálu dítko utišit a zklidnit. O něco podobného se tak trochu snažili i chlapcovy rodiče, kteří však situaci zřejmě nevnímali jako něco abnormálního. K velkém zármutků všech ostatních cestujících byla ale jejich snaha zcela marná. Chlapec zkratka ječel dlouhých osm hodin v kuse.

A jaké to bylo? Podívejte se na video! Ale pozor – pouze na vlastní nebezpečí!

Autor: Iri

Diskuze