Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Horentní sumy

VIDEO: České celebrity na dovolených utratily obrovské peníze! A kde léto strávila Patricie Solaříková?

26. 8. 2017

Prásk je zpátky a my jdeme do peněženek slavných! Dokonce i české celebrity kolikrát dávají za své luxusní dovolené neuvěřitelné peníze. Neváhali utrácet i statisícové částky.

Někdo ale naopak šetřil a dával přednost dobrodružství před přepychem v podobě drahých hotelů a tyrkysového moře. Kam se za odpočinkem vydala například jedna z nejznámějších českých modelek Simona Krainová? Nebo vás víc zajímá, jak trávil dovolenou moderátor Leoš Mareš a především kolik za své letní radovánky české hvězdy utratily?

Vydělávají statisíce a jsou schopni taky statisíce utratit! Kdy jindy se plácnout přes kapsu než na dovolené! Jasným mistrem chlubení na sociální síti je Leoš Mareš! Svou lásku vzal do luxusního hotelu v Japonsku. Tam nejlevnější týdenní dovolenou pořídíte okolo 120–150 000 Kč na osobu! Další desítky tisíc pak můžou krásně „vyhodit“ za rozmazlování, ale i VIP služby jen pro ně. Aby toho ale nebylo málo, slavný páreček si užíval ještě v Chorvatsku – na klasickou českou dovolenou to ale rozhodně nevypadalo.

Krásná modelka Simona Krainová si zase s rodinou užívala ve slunné Itálii a jak je už jejím zvykem, svými zážitky se často chlubila na sociálních sítích. V první polovině prázdnin se stihla podívat do Kalábrie a Toskánska, kde s dětmi dováděla v moři. Týden dovolené se tam pohybuje mezi 60–150 000 Kč na osobu – takže jsme pro čtyři lidi určitě u dvou set tisíc korun...

Patricie Solaříková nepotřebuje ke štěstí dlouhé pláže s bílým pískem ani exotické palmy. Hlavně když tam má svou fenku Jackie a možnost sportování. Nejdříve se vydala na rafty do Slovinska, kde si vyzkoušela i paragliding. Nezanevřela ale ani na Čechy a pokračovala na Sázavu, kde trávila čas především procházkami. Podívejte se na celou reportáž na videu!

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama