Zdroj: TV Nova
Má na to?

VIDEO: Bude Karmen novou hvězdou? O tom rozhodne porota SuperStar

10. 3. 2018

Pěvecká show SuperStar přichází už tuto sobotu s dalším dílem castingů, ve kterém se pokoušejí nadějní zpěváci nastartovat svoji hudební kariéru a stát se hvězdami české a potažmo i slovenské populární hudby. O jejich postupu ale musí rozhodnout nekompromisní porota, a to Pavol Habera, Matěj Ruppert, Ben Cristovao a Katarína Knechtová.

4 fotky
Mnoho soutěžících se muselo svůj pěvecký um naučit, ale devatenáctiletá Karmen Pál-Baláž z Rožňavy má muziku v krvi. A hudební nadání po svém otci nezdědila jen ona, ale i její malá sestřička. U nás doma jde vždy hudba na plné pecky, říká matka Karmen.

Její otec vlastní společnost, která ozvučuje nejrůznější akce a koncerty, a protože Karmen projevila o tuto činnost zájem, otec ji zaměstnal jako pomocného technika. Nyní je ale čas vystoupit ze stínu a zabojovat o šanci na vlastní slávu. „Mým snem je živit se hudbou a stát se slavnou a úspěšnou zpěvačkou,” prozradila Karmen. Podaří se jí porotu přesvědčit, že si zaslouží do mikrofonu zpívat, a ne ho jen zapojovat?

SuperStar 2018 už v sobotu od 20:20 na Nově.

 

Autor: mk

Diskuze