Vyhazovač
Zdroj: YouTube.com
Násilí nic neřeší

VIDEO: Mladíci chtěli obtěžovat dvě dívky! Když je odvážný muž zachránil, partička se mu šla pomstít

23. 11. 2016

Partička podnapilých mladíků chtěla pronásledovat dvě dívky. Jeden muž jim v tom ale zabránil, tak se mu rozhodli dát co proto. Situace se ale rychle začala měnit v jejich neprospěch. Jak to dopadlo?

Znáte ten pocit nepřemožitelnosti, když jste ve větší skupině kamarádů? Když se k tomu přidá alkohol, tak z toho může být velký malér. Je vědecky ověřeno, že na nás má davová psychologie velký vliv. Cítíme se uvnitř party bezpečně, silně, nepřemožitelně a občas se chováme odvážněji než normálně.

To je i případ několika mladíků v Irsku. Ti nějakou dobu sledovali dvě dívky, které se před místním barem objímaly a pořádně je to rozvášnilo. Později se dívky vrátily do baru a podnapilí mladíci je následovali. U dveří je ale zastavil vyhazovač a oni se mu za to rozhodli pomstít.

Zbaběle ho začali skupinově mlátit. Zdálo se, že to bude smutná podívaná. Pak se ve vyhazovači něco zlomilo a ukázal se jako opravdový profík. Hrdinsky skupinu přemohl a dal jim co proto. Jeden z mladíků si pro ránu přišel dokonce dvakrát a po té druhé se už nezvedl. Když už bylo všem jasné, kdo je tu šéf, popadli ze země přemoženého kamaráda a utekli s ním pryč. Muž dokázal, že si svůj klub zvládne ohlídat a nezastaví ho ani skupina opilých výtržníků.

Autor: Beat

Diskuze