Zdroj: Prásk!
Žhavá scéna!

VIDEO: Benu Cristovaovi skočila fanynka do postele přímo na koncertě! Takhle zareagoval

8. 10. 2017

Ben Cristovao zase dokázal, že na hudební scéně patří mezi špičku. Fanynky po něm šílí už od dob SuperStar a na podiu válí jako divý drak! Rád se svléká a ukazuje svůj pekáč buchet a aby toho nebylo málo, na dvouapůlhodinové show předvedl i postelové hrátky s jednou z fanynek.

Jeho písně znají všichni nazpaměť! Holky, kluci, mladí, staří... Davy šílí, když Ben vběhne na stage! A byl se sebou nyní po koncertě spokojený? „Já se sebou nikdy nejsem spokojený, už když jsme skončili, tak jsem přemýšlel nad tím, co by se dalo udělat líp, třeba nepadat ze stage,“ smál se Ben.

No a co se na show nestalo?! Jedna z fanynek skočila Benovi přímo do postele a splnila si tak sen – cítit na sobě aspoň chvíli tělo vypracovaného snědého sexy chlapa! Ovšem – k její smůle – před zraky všech! No aspoň má slečna důkaz pro všechny kamarádky!

Po show se konala také VIP party, na které se ukázala třeba roztančená Veronika Kopřivová po boku kamarádky nebo kajakář Pepa Dostál! Kdo by čekal na after party řízečky a steaky, by byl ale zklamaný. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze