Zdroj: oficiální zdroj
Holky umí

V Ulici je Aneta Krejčíková vzornou matkou. Ve skutečnosti je pořádná dračice! VIDEO jako důkaz

14. 11. 2017

Berenika Kohoutová (26) a Aneta Krejčíková (26) toho mají podobného víc, než by vás napadlo. Tohle šílené video je důkazem... Zvláště Aneta, která v seriálu Ulice působí jako spořádaná matka malého Šímy, ukázala, jak to ve skutečnosti dokáže rozjet!

Herečky a zpěvačky v jednom Berenika Kohoutová a Aneta Krejčíková nejdříve zazářily v seriálu Ulice, a proto vás Aneta v tomto videu možná trochu překvapí. Kdo by si pomyslel, že někdo, kdo tak perfektně dokáže ztvárnit zodpovědnou a starostlivou matku Gábinu, je ve skutečnosti takový malý ďáblík?

V současné době si ale diváci obě tyto krásky na TV Nova nejvíce spojují s fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, kde vystupují a jsou součástí osmičlenné party soutěžících. Jak to ale vypadá, když se ty dvě sejdou mimo pódium i maskérnu? Je to vážně síla!

Další soutěžící show a skvělý muzikant i dabér Jan Maxián natočil, jak to vypadá, když se holky pořádně odvážou. Berenika video pak sama zveřejnila na sociální síti s komentářem: Aneta Krejčíková si koupila TYDLE HADRY a já si je HNED musela koupit taky. Jako úplně ty samý!! Ve stejný barvě i kombinaci.“ Berenika si totiž pořídila úplně stejný černobílý komplet jaký má Aneta. A tak holky napadlo, že by to mohly dát dohromady.

„Kapela Cáky Cák, jdeme na to!“ naráží svým komentářem Honza na fakt, že černý teplákový komplet zahrnuje i bílé „cákance“. Holky pak veselé poskakují, blbnou a křičí. „Pohřešované dívky mají na sobě zacákaný mundúr, černý. Pokud a ně narazíte, prosím, vraťte do Bohnic, pavilon C5 se zvýšenou ostrahou,“ komentuje s nadsázkou a vtipem Jan Maxián šílené vystoupení krásných hereček. Podívejte se na video, které pobaví zaručeně i vás!

Finále show Tvoje tvář má známý hlas sledujte už tuto sobotu ve 20,20 na TV Nova!

 

Autor: bin

Diskuze