Zdroj: Prásk!
Svatba na spadnutí?

Vezmou se Princ Harry a Meghan? Možná by chtěli, ale v cestě jim stojí všechny tyto překážky!

5. 11. 2017

Princ Harry (33) už nějakou dobu randí s americkou herečkou Meghan Markle (36). Šušká se, že by z toho mohla být i svatba, ale je tu nejeden problém, který by jim mohl plány překazit.

V královské rodině to vypadalo, že svatba je na spadnutí. Pro ní stále ještě hraje pár detailů! První z nich je romantický. Princ Harry vzal Meghan na místo, kde poklekl jeho bratr William a požádal vévodkyni Kate o ruku. Další je výlet do Afriky. Rozpálený písek, divočina a západ slunce... okamžik jako dělaný pro žádost o ruku. Navíc s Meghan občas vyskytuje na stejných společenských akcích, kde se objevuje i Harry – jen od něj občas musí bohužel sedět trochu dál!

Na druhou stranu je tu však jeden pořádný problém! Princ Harry a Megan Markle jsou příbuzní. A k tomu přibyl další problém - Megan už jednou vdaná byla a případnou svatbu s ryšavým princem musí povolit sama královna Alžběta.

Aby toho nebylo málo, je tau ještě její herecká kariéra a sem tam nějaká ta intimnější scénka na plátně. S tím by musela skončit, kdyby si Harryho chtěla vzít. Meghan ale nakonec vytahuje jeden zásadní trumf - dost se totiž podobná milované Dianě! Má ležérní styl oblékání. Žádné nažehlené šaty, drahé kamení a ani perly se tu nekonají. Nedbalá elegance je záruka úspěchu.

Stejně jako Princezna Diana má i Meghan krásné srdce. Navštívila Rwandu, kde byla vyfocena s dětmi podobně jako princezna v hinduistickém chrámě v Londýně. Jak to tedy nakonec mezi prince Harrym a Meghan dopadne, na to si asi budeme muset ještě chvíli počkat.

Autor: mk

Diskuze