Reklama
Reklama
Antonieta Robles Saouda - 1
Zdroj: Profimedia
Překvapení uvnitř

Žena se rozhodla pomoct svému příteli utéct z vězení. Vymyslela naprosto šílený plán, jak ho dostat ven!

11. 1. 2017

Antonieta Robles Saouda navštívila svého milence ve vězení. Ostraze věznice ale přišla hned podezřelá. Bodejť by ne, spolu s přítelem vymysleli, jak ho z vězení vysvobodit. A nápad to byl navýsost hloupý!

2 fotky
José Vargas Garcia byl odsouzen na téměř deset let poté za vykrádání aut. Svůj trest si odpykával ve věznici Puente Ayla v severovýchodní Venezuele. Právě tam se ho rozhodla jeho přítelkyně navštívit. Nesla s sebou velký růžový kufr. Při cestě tam jí vězeňská ostraha nevěnovala skoro žádnou pozornost. Když se ale Antonieta vracela z návštěvy, měla značné problémy růžový kufr vůbec utáhnout.

Stráž hned pojala podezření a něco jim na celé věci nesedělo. Ženu tedy zastavili a poprosili ji, jestli by jim mohla ukázat obsah kufru. Když tak učinila, nevěřili vlastním očím. V Kufru byl natěsno poskládán její přítel José, kterého se snažila tímto způsobem propašovat ven z vězení. To ale nevyšlo a tak se jedná o nepodařený pokus o útěk.

Mladík je sice malý a hubený, ale stejně člověku zůstává rozum stát, jak se do kufru naskládal. Celá věc může vypadat velmi vtipně, ale pro mladý pár tomu tak nebylo. Oba dva totiž byli zatčeni a skončili ve vězeňských poutech.

Autor: mic

Diskuze

Reklama
Reklama