Jeremy Meeks - 8
Zdroj: Instagram
Z nuly na vrchol!

GALERIE: Nejkrásnější vězeň má úžasný úspěch v modelingu! Neuvěříte, pro koho pracuje

12. 3. 2016

Tomu se říká udělat díru do světa. Americký vězeň Jeremy Meeks se po propuštění z vězení rozhodl, že začne žít jinak. Naštěstí si Jeremy vzpomněl na své fotografie, které mu pořídil policejní fotograf při zatýkání...

11 fotek
V roce 2014 pověsila americká policie na svůj Facebook fotografie ze zatýkání Jeremyho Meekse, který byl obviněn z držení střelné zbraně. Fotky, na kterých Jeremy stojí u zdi a v ruce drží papír se svým jménem, vzbudily takový rozruch, že příspěvek obdržel přes 80 000 lajků. Především od žen.

Díky tomuto enormnímu zájmu dívek si Jeremy uvědomil, že by mohl najít uplatnění v modelingové branži. Tento muž s výraznými lícními kostmi a dlouhým pohledem se stal členem White Cross Management. Důkazem, že je Jeremy opravdu zajímavý model, je to, že si ho pro svou kampaň vybrala italská módní značka Dolce & Gabbana.

Model zaznamenal úspěch při focení plakátů na parfém Tom Ford for Men. Své vypracované tělo uplatnil v kampani na spodní prádlo značek Emporio Armani a Calvin Klein. Jeremy si rozhodně nemůže stěžovat na to, že má málo práce.

Meeks jde štěstí naproti a nespoléhá jenom na svou krásnou tvářičku. Snaží se jíst zdravě a pravidelně chodí do posilovny. "Zvedám těžké váhy a dřepuji. Snažím se být velmi aktivní," svěřil se model v rozhovoru pro televizi ABC.

Autor: DyA prask

Diskuze