Princ William a Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Lekce pro Kate i paparazzi

KONEC LEGRACE: Vévodkyně Kate nahoře bez! Magazín čeká tučná pomsta

3. 5. 2017

Královskou rodinu teď čekají perné chvíle. Média ji sledují na každém kroku, což je příčina toho, co se teď bude odehrávat. A také důvod, proč to nebude pro nikoho z nich tak snadné. Kauza skandálních fotografií vévodkyně Kate totiž opět vyplouvá na veřejnost.

6 fotek
Když si Catherine Middletonová brala před šesti lety prince Williama, byla už nejspíš s doživotním pronásledováním médii smířená. Ovšem jak daleko dokáží někteří opovážlivci zajít i u člena královské rodiny, to nečekal nikdo. A už vůbec ne lidmi tolik oblíbená vévodkyně Kate.

Během dovolené ve Francii se ve svém soukromém sídle vévodkyně opalovala bez vrchního dílu plavek. Pro slídivé fotografy to bylo pořádné sousto. Bez ohledu na soukromí Kate a Williama pak zveřejnili svůj úlovek ve francouzském magazínu Closer. Skandál v podobě 14 fotografií Kate nahoře bez tak nemohl skončit jinak než žalobou.

Po pěti letech se má konečně rozhodnout, zda budou fotografové Cyril Moreau a Dominique Jacovides, vlastník plátku Ernesto Mauri a jeho vydavatel Laurence Pieau obviněni z narušení práva na soukromí. Odvážné fotografie by se jim tak pěkně vymstily. Právní zástupci prince Williama a jeho ženy Kate totiž požadují odškodné ve výši 1,5 milionů eur, tedy v přepočtu více než 40,3 milionů korun! Rozhodnutí má padnout už 4. července ve francouzském městě Nanterre.

Příběh lásky Kate a Williama! Podívej se, jak to všechno začalo!
Dieta podle Kate Middleton: za pět dnů i 4 kila dole!

Autor: ryn

Diskuze