Veronika Kopřivová - 5
Zdroj: Instagram
Splněný sen...

Veronika Kopřivová v slzách štěstí: Proč se na pláži před Jágrem rozplakala?

21. 4. 2017

Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová (26) zažila hodně emotivní chvíli, při které neudržela slzy a propukla v pláč. Co krásnou blondýnku tolik rozhodilo?

7 fotek
Veronika Kopřivová je známá tím, že se ráda na svém Instagramu pochlubí vším, co právě dělá. Teď si ale prý záměrně nechala svůj telefon na hotelu a my jsme se málem nedozvěděli nic. „Jdu si takhle po pláži a najednou se mi splnil můj velký sen. Plakala jsem štěstím, nemám slov. Nechala jsem si na hotelu úmyslně telefon, takže máte smůlu,“ napsala Veronika tajemně na svůj instagramový profil.

Naštěstí se však tentokrát chopil díla Jaromír Jágr a Veroničin splněný sen zdokumentoval a zveřejnil u sebe na profilu. Nutno podotknout, že se Veronice vůbec nedivíme, že se rozplakala štěstím. Měla totiž možnost pohladit si delfína ve vlnách, a to musel být bezesporu velmi silný a famózní zážitek.

Jágrova Veronika navíc ukázala, že láska ke zvířatům jí skutečně nechybí. Opravdu je na ní vidět, že ji setkání s roztomilým delfínem velmi potěšilo. Na něco takového bude Veronika jistě vzpomínat po zbytek svého života. Snad každý člověk by chtěl být v tu chvíli na modelčině místě, nemyslíte?

Autor: mic

Diskuze