Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Každý do svého

ŽIVOT BEZ SEXU? Veronika Kopřivová prozradila, proč spolu s Jaromírem Jágrem nespí!

9. 3. 2017

Kdekdo Veroniku Kopřivovou (25) Jaromírovi Jágrovi (45) závidí, protože má opravdu luxusní figuru. Ti dva si ale podle všeho spolu moc neužívají. Blondýnka prozradila, proč s urostlým hokejistou nespí.

8 fotek
Veronika Kopřivová občas nechá veřejnost nahlédnout do svého soukromí skrze Instagram. Je pravda, že teď se v tomhle ohledu trochu „zkrotila“, protože nedokázala unést nenávistné komentáře na její osobu. Nicméně někdy jí to stejně nedá a s něčím se svěří. Naposledy to byla opravdová pikantnost, prozradila, proč se svým milým nespí.

„Moje nová deka v pracovním pokojíčku. Když pracuji dlouho do noci, zalezu si do postele s notebookem,“ pochlubila se Veronika. Blondýnka nejspíš nechce rušit svého přítele, když spí a nabírá nové síly na zápasy. Jaromír Jágr je totiž pracovně velmi vytížený a Veronika se ho snaží v tomto ohledu „dohnat“ provozem svého internetového obchodu, kde nabízí módu a doplňky.

Je také dost možné, že Veronika chtěla tímto příspěvkem opět upozornit na to, že něco dělá a že si jenom neválí na Floridě šunky. Častokrát ji už totiž z toho někdo obvinil. Naposledy to byla prostořeká pornoherečka Daisy Lee, která se do přítelkyně Jaromíra Jágra navážela kvůli její minulosti tanečnice u tyče.

Autor: mic

Diskuze