Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Profimedia
Stále hrdličky?

Veronika Kopřivová promluvila o údajném rozchodu s Jaromírem! Jak to mezi nimi teď je?

8. 9. 2017

Modelka Veronika Kopřivová (26) a hokejista Jaromír Jágr (45) už spolu tvoří pár nějaký ten pátek. Poslední dobou se však spekulovalo o jejich rozchodu. Co je na tom pravdy a co k tomu Veronika řekla?

9 fotek
Je to jeden z nejsledovanějších párů českého showbyznysu. Veronika Kopřivová navíc byla známá tím, že na sociálních sítích trávila hodně času a neustále sdílela střípky ze svého života a ze života s Jágrem. Jenže poslední dobou je tak trochu ticho po pěšině...

Lidé tak začali spekulovat nad jejich rozchodem, protože od modelky na takovou změnu chování nebyli zvyklí. Pár se navíc přestal společně ukazovat na veřejnosti, a tak už by si jeden myslel, že to může být pravda. Veronika to ale nyní vyvrátila a uvedla na pravou míru, jak to je.

„To, že nespamujete sociální sítě společnými fotkami, a že se s tím člověkem neukazujete na všech akcích, neznamená, že jsme se rozešli. Ti dva by spolu měli trávit čas, ale zdravě, a ne být si neustále za zády a chodit spolu pomalu i na záchod,” řekla Veronika pro Super.cz na akci, kde se po dlouhé době objevila s Jaromírem a moc jim to slušelo.

A jak to vypadá se svatbou? „To nevím, netlačíme se do toho. Co přijde, to přijde. Nejsem ten typ ženy, která by se chtěla nutně vdávat. Až nějak pokročíme, tak jsem si jistá, že se to všichni brzy dozvědí,” doplnila blonďatá kráska.

Autor: niž

Diskuze