Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram
Dostala co proto

Veronika Kopřivová dostala tvrdý úder od tenistky Plíškové! Jágrova přítelkyně má z ostudy kabát

13. 10. 2017

Modelka Veronika Kopřivová (26) je na sociálních sítích velmi sdílná. To se ale někdy vážně nevyplácí. Pak se může stát, že odstane pořádně za vyučenou, například od českých tenistek.

7 fotek
Modelka a přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra není klasická panička, která sedí doma na penězích a nehne prstem. Veronika totiž dokázala velmi šikovně využít své bleksově nabyté popularity, a tak si teď libuje v zakázkách, které se jí v rámci internetového e-shopu s oblečením jen hrnou. O Veroniku je opravdu zájem!

A tak se téměř dennodenně můžete od samotné modelky dozvědět, jak je vyčerpaná, kolik má práce a neví, co pod návalem objednávek dělat dříve. A to je to, co je trnem oku nejen obyčejným lidem, ale i některým známým tvářím. Řeč je konkrétně o tenistce Kristýně Plíškové (25) a Tereze Martincové. Obě profesionální sportovkyně nenechaly na krásné Veronice nit suchou.

Jako první se do modelky obula tenistka Martincová, která na Instagramu zparodovala Veroniččino vystupování na sociálních sítích. Stejně jako Veronika se natočila v autě a hovoří o pracovním vyčerpání z neustálého a nekončícího objednávání zboží. Kromě toho upozorňuje i na to, co má na sobě, a že je samozřejmě možnost objednat si to na Veroniččiným věčně vyprodaném e-shopu. Toho se následně chytla i Kristýna Plíšková, která natočila podobné video, akorát si na něj stěžuje, že šla spát v pět ráno a v sedm už vyřizuje další objednávky. Hrůza!

Výsměch českých tenistek tak je důkazem, že si z Jágrovy Veroniky dělá legraci více lidí. Možná by se tak měla zamyslet nad tím, co na sociálních sítích říká. vyvarovala by se tak zbytečné veřejné potupě.

Autor: bin

Diskuze