Věrný pes - 1
Zdroj: facebook.com
To je oddanost

ZAMÁČKNETE SLZU: Muž spadl ze stromu a nehybně ležel na zemi! Jeho pes ho v tom nenechal

17. 5. 2017

Muž jménem Jesus Hueche (28) byl nalezen, jak nehybně leží na zemi po pádu ze stromu. Spolu s ním tam byl i jeho pes, který se od něj nehnul ani na krok a oddaně spolu s ním čekal na záchranu.

4 fotky
Jesuse Huecheho nedávno postihla vážná nehoda. Spadl ze stromu a utrpěl drastická zranění. Nemohl se ani hnout a jen bezradně ležel pod stromem. Naštěstí tam s ním byl i jeho pes, který s ním věrně zůstal a nehnul se od jeho těla na krok.

Po nějaké době si Jesuse všimli kolemjdoucí a zavolali mu pomoc. Muži pak přijela na pomoc záchranná služba. Dojemné bylo, že ani během ošetření se pes jménem Tony nehnul od svého pána a bedlivě ho hlídal. Spolu s ním pak cestoval i do nemocnice, kde se zraněného muže podařilo dát dohromady.

Nyní už se mají zase dobře a nehnou se od sebe ani na krok. „Je se mnou všude, a dokonce se mnou leží i v posteli, dokud ho z ní moje žena nevykopne," přiznal Jesus. Tony svému pánu dokázal, že pes je nejlepším přítelem člověka. Na tohle dobrodružství ani jeden z nich nikdy nezapomene.

Autor: Beat

Diskuze