Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Instagram
Zvládnou to?

ZVRAT: Otřese pauza vztahem Jágra a Veroniky Kopřivové? Modelka si pořádně postěžovala!

12. 4. 2017

Pokud se řekne slovo pauza ve spojitosti se vztahem, tak spoustě lidem přeběhne mráz po zádech. Jak je to ale s pauzou i Jágra (45) a Kopřivové (26)? Přežije to jejich vztah? Veronika si totiž už teď postěžovala.

5 fotek
Našeho nejznámějšího hokejistu Jaromíra Jágra čeká 6 dlouhých měsíců bez hokeje. Vůbec poprvé za svoji kariéru si nezahraje play off NHL nebo na mistrovství světa. Tolik času společně s Veronikou snad ještě netrávili. Ba právě naopak, Veronika si na sociálních sítích neustále stěžovala, že je pro Jardovu vytíženost pořád sama.

Těžko říct, co by krásná blondýnka ale chtěla. Tentokrát si totiž zase postěžovala, že tahle pauza od hokeje bude pěkně dlouhá. „To bude sakra dlouhá pauza. To nechceš,“ okomentovala Veronika novou situaci a dokonce to vypadalo, že se snad na čas strávený po boku svého milého vůbec netěší.

Kopřivová však navíc žádnou pauzu nemá a její milovaný internetový obchůdek bude muset fungovat bez ohledu na to, jestli je Jágr pracovně vytížen, nebo ne. A pokud Veroniku pravidelně sledujete na Instagramu, tak víte, že ji tato činnost kolikrát velmi vysiluje. A tak se teprve uvidí, jestli nově nabyté volno využije páreček k vysněnému cestování po světě.

Autor: mic

Diskuze