Lukáš Rosol a Michaela Ochotská - 1
Zdroj: Profimedia
Posun v kauze

VELKÝ ZVRAT: Lukáš Rosol udělal po prokázané nevěře zásadní krok! Jak tohle Míša Ochotská rozdýchá?

10. 3. 2017

Manželství Lukáše Rosola (31) a Míši Ochotské (32) prochází už několik měsíců obrovskou krizí. Lukáš si prožil románek s milenkou Anetou Znamenáčkovou a Míša se se synem odstěhovala k rodičům. Teď ale nastal velký posun v celé kauze.

10 fotek
Krize v manželství Lukáše Rosola a Míši Ochotské vygradovala! Nevěrný Lukáš se rozhodl udělat razantní krok, který jasně naznačuje, že s Míšou už do budoucna nepočítá. Koupil si totiž tajně byt!

„Koupil si byt o rozloze přes 100 metrů čtverečních v novostavbě v Libni. Sice za něj zaplatil okolo osmi milionů korun, ale psaný je na jeho bratra,“ prozradil Blesku zdroj z Rosolova okolí s tím, že byt je napsán na bratra z taktických důvodů.

Lukáš Rosol se tak nejspíš nadobro zbaví luxusní vily v Uhříněvsi v hodnotě 30 milionů, kde bydlel s Míšou Ochotskou a synem Andrém (2). Ochotská bydlí i se synem už pár měsíců u rodičů v Nupakách, a tak by byla pro samotného Rosola vila příliš velká. Zvlášť poté, co se nedávno rozešel s milenkou Anetou Znamenáčkovou. Nicméně dům byl pořízen ještě před svatbou Rosola s Ochotskou, a tak je alespoň jasné, že by po rozvodu nepřipadl do jejich společného jmění. No, uvidíme, jak tohle dopadne...

Autor: niž

Diskuze