Angelina Jolie a Brad Pitt
Zdroj: Twitter
Vůbec se s tím nepářou

VELKÝ NÁVRAT? Brad Pitt měl rande s Angelinou! Co na to asi řekne Kate Hudson?

18. 1. 2017

Rozvod Brada Pitta (53) a Angeliny Jolie (41) je na spadnutí! Nebo ne? Pár byl přistižen na intimní schůzce na tom nejvíce romantickém místě! Co by na to asi řekla nová přítelkyně Brada herečka Kate Hudson (37)...?

6 fotek
Ožehavé téma rozvodu Brada a Angeliny visí ve vzduchu už od přelomu září a října loňského roku. Nikdo však po všech těch eskapádách nejspíš nepřemýšlí o tom, že by se k sobě dvojice někdy vrátila a zapomněla na všechna ta vzájemná obvinění a žabomyší války. Teď to ale vypadá, že i takové zázraky se dějí. Nebo jak to vlastně je?

Kdyby se nedávno neprovalilo, že nestárnoucí herec randí s o 16 let mladší blond herečkou Kate Hudson, asi by se nad případným happy endem dua Brangeliny dalo i uvažovat. Alespoň jejich schůzka na jihu Francie jisté neutichající city mezi manželi naznačovala.

Rozvádějící se rodiče pěti dětí byli na společné procházce, při které probírali nejspíš tak závažná témata, jako je péče o jejcih vlastní i adoptované ratolesti. Podle informací to ale vypadalo, že se setkání neslo v přátelském duchu. Sice si každý šli svou cestou, za pár hodin se však ještě sešli na společné večeři, kde prý Angelina hladila Brada po tváři! Tak co myslíte, dají to znovu dohromady a blondýnka Kate ostrouhá?

Autor: bin

Diskuze