Markéta Konvičková - 1
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Stojí to za to

VELKÁ OBĚŤ: Markéta Konvičková prozradila, čeho se kvůli Tváři vzdala! Chybí jí to?

17. 3. 2017

Markéta Konvičková (22) je v současnosti jednou z omsi soutěžících show Tvoje tvář má známý hlas. Co jako správná profesionálka soutěži obětovala? Nějaké ústupky tam byly...

7 fotek
Krásná blondýnka Markéta Konvičková se do pvědomí diváků dostala již v patnácti letech, kdy se probojovala až do samotného finále pěvecké soutěže Superstar. Diváci TV Nova ji tak znají už dlouhá léta. Po soutěži Markéta výrazně zhubla, zkrásněla a dala se na sólovou dráhu. Nyní se vrátila na televizní obrazovky v plné parádě, ale musela kvůli tomu poměrně výrazně na čas změnit svůj život.

Účast v Tvojí tváři totiž vyžaduje obrovské nasazení a kuráž, protože soutěžící hodiny a hodiny pilně nacvičují své proměny. Markéta, která pochází z Ostravy, kde studuje vysokou školu, musela na nějaký čas úplně změnit prostředí. "Život se mi otočil o sto osmdesát stupňů. Žiju v Ostravě, studuju tam vysokou školu, mám tam partnera. Najednou jsem musela opravdu ze dne na den všechno změnit - přestěhovat se do Prahy, řešit, co škola, jestli si vezmu odklad. Nebo to časově zvládnu... Ale přesto všechno jsem se hrozně těšila...," svěřila se pro Blesk tv sympatická blondýnka.

Je jisté, že přípravy na každý díl jsou pro soutěžící náročné. Jejich vystoupení před diváky a porotou sice trvá několik málo minut, jenže za těmi jsou dlouhé a náročné přípravy, které zvládne jen opravdový profesionál. A tím Markéta je, proč by jinak vyhrála poslední třetí díl jako zpěvák Pitbull? Byla prostě dobrá! Tuto neděli čeká zpěvačku proměna v barbadoskou zpěvačku Rihannu. Jak se s rolí světově oblíbené krásky a jejím hitem We Found Love popere? Na to se podívejte už tuto neděli ve 20,20 hodin na TV Nova!

TVOJE TVÁŘ: Obličeje účinkujících zalité silikonem a sádrou!
TVOJE TVÁŘ: Hana Zagorová osobně učila Aleše Hámu!

Autor: bin

Diskuze