Královna Alžběta II
Zdroj: Profimedia
Heslo je jasné

SPADL LONDÝNSKÝ MOST: Velká Británie je připravena na smrt královny Alžběty II.!

23. 3. 2017

Královna Alžběta II. (90) patří mezi oblíbené a uznávané panovnice a také patří k nejdéle vládnoucím monarchům ve Spojeném království. A i když se ve svém úctyhodném věku těší dobrému zdraví, Británie je připravena na nejhorší. Na její smrt!

Její Veličenstvo je už na trůnu neuvěřitelných 65 let. Na trůn královna usedla po nečekané smrti jejího otce Jiřího VI. v roce 1952, a začala tak dlouhá a významná éra Velké Británie. A i když má po své matce Alžbětě, která se dožila 101 let, geny dlouhověkosti a dobrého zdraví v krvi, už nyní se dostala na veřejnost zpráva, že Británie je na smuteční den už připravena!

Smrt tolik oblíbené panovnice si málokdo dokáže představit. Jenže Buckinghamský palác pro tento černý den má už plán a je vskutku propracovaný. A obsahuje nejen to, jak se o smutné události občané dozví, ale také co je čeká v příští hodinách i dnech. Celá tato událost bude nést speciální heslo, a to zní: „Spadl londýnský most".

Ve zprávě je například popsáno, že v posledních hodinách bude na královnu dohlížet její osobní lékař gastroentorolog profesor Huw Thomas. Ten bude řídit nejen to, kdo bude mít přístup do pokoje, ale i jaké informace se budou moct dostat k široké veřejnosti skrz jejího tajemníka Sira Christhopera Geidta. Ale nejdříve bude informována současná premiérka Theresa May, a bude proto zřízená i chráněná telefonní linka.

Zpráva se bude dále šířit v ostatních politických kruzích a 36 zemích tzv. Commonwealthu. A až poté bude informována veřejnost lokajem z Buckinghamského paláce. Ten vyvěsí na bráně černou stuhu se smutečním oznámením a webové stránky paláce se zbarví do černa. Komerční rozhlasové stanice zapnou ve studiích modrá světla, která upozorní moderátory, aby ihned přepnuli na zprávy. Stejně tak budou přerušena všechna sportovní klání, lidé půjdou dříve z práce a piloti letadel tuto smutnou událost oznámí svým cestujícím.

Pohřeb bude mít 2 000 hostů a smuteční průvod s tělem královny povede do hradu Windsor, kde bude pohřbena do královské kobky. V plánu je obsažen i počet nosičů rakve či počet střel na počest královny. Den poté budou vlajky vyvěšeny na půl žerdi a Charles, Princ z Walesu, bude vyhlášen za krále.

Unikátní fotografie po 100 letech! Tři generace královské rodiny!
10 důvodů, proč byste určitě nechtěli být dítětem Kate!

Autor: ham

Diskuze