Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Sázky padly

Velká Británie je na nohou: Jaké jméno dostane třetí potomek Kate a Williama?

7. 9. 2017

Jen pár dní od smutného výročí smrti princezny Diany rozzářila Velkou Británii radostná zpráva. Kate je už potřetí těhotná! A tak se znovu rozjíždí kolotoč šílenství kolem ještě nenarozeného šlechtice. Po celém světě se uzavírají sázky na pohlaví i jméno dítěte...

Na vědomí se dává, že dalšího královského člena Kate očekává! A tak je Velká Británie opět na nohou. Už potřetí. Princátko George a princezna Charllote se dočkají sourozence. A to ještě nedávno na polské návštěvě o dalším dítěti Kate jen vtipkovala, když pár dostal od tamního výrobce hraček medvídka.

Ve čtvrtek nastoupil malý princ George do prestižní školy. A to za doprovodu svého táty prince Williama. Kate se bohužel Georgova slavného dne nemohla zúčastnit, protože ji, stejně jako v předchozích těhotenstvích, i tentokrát trápí silné nevolnosti.

Jak už je zvykem, v Británii byly vyhlášené sázky na pohlaví i jméno dítěte. Na chlapecké jméno jsou vypsané kurzy 10:1 na Jamese, 12:1 pro Artura nebo Filipa. 16:1 pak na Alberta. Mezi dívčími jmény nejvíce boduje Alice. Kurz 10:1 je pro jméno Elizabeth, podle samotné královny. Fanoušky mají také jména Alexandra a Mary s kurzy 14:1 a 16:1. Tak co myslíte, jaké to bude?

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama