Zdroj: TV Nova
Hanba jim!

VELKÁ PŘETVÁŘKA: Lída a Ondřej řekli, jaké peklo prožívají po Výměně! Prarodiče si neberou servítky

15. 3. 2017

Dnes večer jste mohli ve Výměně manželek vidět dvě rodiny, kterým se složité vztahy mezi jednotlivými členy nevyhnuly. V jedné z rodin, kde žije i tchýně s tchánem jsou stálé spory. Starší generace očividně neznamená moudřejší či zodpovědnější. Lída a Ondřej řekli, jak to vypadá u nich doma mimo kamery!

Lída (26) s manželem Ondřejem (35) udělali velký pokrok. Začali řešit finanční problémy a pomáhají si. V rodině se teď řeší zádrhel s tchýní, která po sobě vůbec neuklízí. Ráno si namaže rohlík, spokojeně si ho sní, ale drobky pak už neuklidí. Jinak na tom není ani tchán. Je u něj běžné, že si přichystá jídlo, ale pak po sobě nechá špinavé příbory. Lídu to opravdu rozčiluje, nepořádek prostě nesnese. Ondřeje zase trápí skutečnost, že by se o nůž mohly pořezat děti.

S oběma se to snažili probrat, ale tvrdí, že to je jako mluvit do dubu. Nejdřív se zdá, že problém pochopili, ale druhý den se vše vrátí do zajetých kolejí, a tak zůstává všechna starost s domácností zase na manželech.

Během Výměny tchán každý den vařil. To byla ale jen přetvářka před novou manželkou. Od ukončení natáčení pořadu se už v kuchyni ani neukázal. Manželé jsou z toho zklamaní. Doufali, že jim snaha chvilku vydrží. Na druhou stranu jsou velice šťastní, že se přihlásili. Pomohlo to jejich vztahu, a to je hlavní.

Autor: Beat

Diskuze